ML Collections 36368 Blazers ORG
Een lange blazer van ML Collections in een grafische print met de kleuren lime groen en grijs. De blazer heeft een 2 knoops sluiting en is ongevoerd. Deze blazer mag niet worden gewassen.
Specificaties
Merk:
Model:
36368
Artikelnummer:
9515-1004
Kleur:
Lime Groen
Leveranciers kleur:
ORG
Materiaal:
100% Katoen
Pasvorm::
Normaal
Lengte:
90 cm
Herkomst stoffen:
Italië
Land van productie:
Nederland
Borstomvang:
88 cm
Maat artikel op foto:
Maat 36
Naam:
Laura
Taille:
69 cm rond
Borstomvang:
84 cm rond
Lengte:
170 cm
Schoenmaat:
39 (EU)
Cup Maat:
70 B (EU)
Heupomvang:
100 cm rond
ML Collections is het merk van de Nederlandse ontwerpster Marjans van Weeghel. Elk seizoen brengt zij vooral blazers in luxe en lichte stoffen van een hoogwaardige kwaliteit met vaak originele printen. Sinds lang werkt Marjans van Weeghel met een aantal modellen die bekend zijn vanwege de goede pasvormen. Wij hebben elk seizoen een uitgebreide keuze uit haar collectie en wij voeren alle beschikbare maten.
Bij een bestelling van één artikel verzenden wij binnen 24 uur na ontvangst van de betaling. Bij een bestelling van meerdere artikelen kan het zijn dat de artikelen uit verschillende vestigingen worden genomen en eerst op een centraal punt worden verzameld alvorens wij uw bestelling in zijn geheel naar u toe sturen. |