Arche LAKORO Ballerina's BLANC/PLATINE/SABBIA
Ballerina van Arche in een hoogwaardige lederen kwaliteit, identiek aan het model Laius, in een elegante roomwitte tint. Op de voorvoet zijn negen decoratieve ronde cirkels (3 x 3) aangebracht in drie verschillende leersoorten in roomwit, taupe en zilver, wat zorgt voor een verfijnd en speels accent. De neus is elegant rond gesneden en geeft het ontwerp een tijdloze uitstraling. De binnenzijde is ongevoerd voor extra souplesse en een natuurlijke pasvorm. Het achterstuk van de zool is licht verhoogd, wat bijdraagt aan extra comfort bij iedere stap.
Specificaties
Het merk Arche is een begrip welke synoniem staat voor mode gecombineerd met comfort en goede pasvormen. De leesten van Arche zijn zeer geschikt voor vrouwen met een normale tot een iets brede voet. Arche is uniek in de wereld met de latex zolen die Arche gebruikt op alle modellen. Dit maakt dat Arche schoenen zeer comfortabel lopen. Wij hebben het grootste assortiment van het merk Arche in Nederland en voeren alle maten van elk model dat in onze collectie is opgenomen.
Bij een bestelling van één artikel verzenden wij binnen 24 uur na ontvangst van de betaling. Bij een bestelling van meerdere artikelen kan het zijn dat de artikelen uit verschillende vestigingen worden genomen en eerst op een centraal punt worden verzameld alvorens wij uw bestelling in zijn geheel naar u toe sturen. |





