ML Collections 11715 Blazers Roze

€ 379
€ 379
37 Spaarpunten
Andere kleuren

ML Collections 11715 Blazers Roze

Een blazer van ML Collections in een bloemenprint met meerdere tinten roze, taupe en groen op een beige achtergrond. De blazer heeft een 3 knoops sluiting en mag niet worden gewassen.

Specificaties

Merk:
Model:
11715
Artikelnummer:
155001275
Kleur:
Roze
Materiaal:
97% Katoen, 3% Elasthan
Pasvorm::
Normaal
Lengte:
60 cm
Land van productie:
Nederland
Borstomvang:
88 cm
Maat artikel op foto:
Maat 36

Naam:
Charlot
Taille:
Borstomvang:
Lengte:
Schoenmaat:
Cup Maat:
Heupomvang:

ML Collections is het merk van de Nederlandse ontwerpster Marjans van Weeghel. Elk seizoen brengt zij vooral blazers in luxe en lichte stoffen van een hoogwaardige kwaliteit met vaak originele printen. Sinds lang werkt Marjans van Weeghel met een aantal modellen die bekend zijn vanwege de goede pasvormen. Wij hebben elk seizoen een uitgebreide keuze uit haar collectie en wij voeren alle beschikbare maten.

Bij een bestelling van één artikel verzenden wij binnen 24 uur na ontvangst van de betaling. Bij een bestelling van meerdere artikelen kan het zijn dat de artikelen uit verschillende vestigingen worden genomen en eerst op een centraal punt worden verzameld alvorens wij uw bestelling in zijn geheel naar u toe sturen.
 
Onze website maakt gebruik van cookies om de beste gebruikerservaring te bieden. Door gebruik te maken van onze website ga je akkoord met de standaard instellingen. Bekijk hier ons privacybeleid.