Cristian Daniel 6597 Enkellaarsjes Zwart

Sale
€ 139,95€ 69,98
€ 139,95€ 69,98
Andere kleuren
Maat
36

Cristian Daniel 6597 Enkellaarsjes Zwart

Een enkellaarsje van Cristian Daniël in een zwart suède. Aan de buitenzijde van het laarsje is een elastieken stuk ingezet in een V vorm waar langs mat nikkelen studjes zijn gezet. De zool is gekarteld. Op het neusje is een stiknaadje overdwars gemaakt.

Specificaties

Merk:
Model:
6597
Artikelnummer:
235000024
Kleur:
Zwart
Materiaal:
Camoscio suède
Hakhoogte:
6 cm
Schachthoogte:
11 cm
Schachtwijdte:
25 cm
Pasvorm::
Slank
Zool:
Antislip
Land van productie:
Italië

Het merk Cristian Daniël is een schoenen merk uit Italië welke zeer geschikt is voor een vrouw met een slanke voet tot een normale voet. Cristian Daniël Werkt met mooie kwaliteiten leder voor een zeer correcte prijs. Elk seizoen brengen wij een uitgebreide collectie van dit merk met hierin verwerkt de laatste mode trends. Ook de basis modellen van Cristian Daniël vind u terug in onze collectie. Wij voeren alle beschikbare maten van Cristian Daniël.

Bij een bestelling van één artikel verzenden wij binnen 24 uur na ontvangst van de betaling. Bij een bestelling van meerdere artikelen kan het zijn dat de artikelen uit verschillende vestigingen worden genomen en eerst op een centraal punt worden verzameld alvorens wij uw bestelling in zijn geheel naar u toe sturen.
 
Onze website maakt gebruik van cookies om de beste gebruikerservaring te bieden. Door gebruik te maken van onze website ga je akkoord met de standaard instellingen. Bekijk hier ons privacybeleid.