AGL ERIKA OVER THE KNEE Laarzen Zwart

€ 519
€ 519
51 Spaarpunten

AGL ERIKA OVER THE KNEE Laarzen Zwart

Een stretch kuiplaars van AGL in de kleur zwart. De voorzijde van de schacht is in een zacht nappa leder en de achterkant is in een stretch imitatie leder.

Specificaties

Merk:
Model:
ERIKA OVER THE KNEE
Artikelnummer:
237000162
Kleur:
Zwart
Materiaal:
Leder
Schachthoogte:
52 cm
Schachtwijdte:
38 cm
Zool:
Antislip
Binnenzool uitneembaar:
Nee
Land van productie:
Italië
Maat artikel op foto:
Maat 38

Naam:
Anna
Taille:
72 cm rond
Borstomvang:
94 cm rond
Lengte:
176 cm
Schoenmaat:
39 (EU)
Cup Maat:
85 B (EU)
Heupomvang:
92 cm rond

ATTILIO GIUSTI LEOMBRUNI, ook wel bekend als AGL is een Italiaans schoenen merk die gebruik maakt van zeer hoogwaardige kwaliteiten leder Zodat het comfort maximaal is gegarandeerd. De leesten zijn zeer geschikt voor een normale en ook bredere voet. De meeste modellen sneakers hebben uitneembare zolen. Vele kleine details die het loopcomfort bevorderen worden door Attilio Giusti Leombruni toegepast. Binnen ons assortiment kopen wij van alle modellen alle beschikbare maten in.

Bij een bestelling van één artikel verzenden wij binnen 24 uur na ontvangst van de betaling. Bij een bestelling van meerdere artikelen kan het zijn dat de artikelen uit verschillende vestigingen worden genomen en eerst op een centraal punt worden verzameld alvorens wij uw bestelling in zijn geheel naar u toe sturen.
 
Onze website maakt gebruik van cookies om de beste gebruikerservaring te bieden. Door gebruik te maken van onze website ga je akkoord met de standaard instellingen. Bekijk hier ons privacybeleid.